Kompetencje

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie komunikacji rynkowej w różnych sektorach (m.in.: nieruchomości, marketing farmaceutyczny czy rynek FMCG), sprawnie i rzetelnie planujemy kompleksowe strategie działań reklamowych.


STRATEGIA

Skutecznie egzekwujemy strategie marketingowe, zaczynając od analizy briefu i grupy celowej, działań konkurencji oraz warunków rynkowych. Dobieramy odpowiednie narzędzia komunikacji według filozofii 360°. To dlatego realizowane przez nas kampanie są skuteczne. Zapewniamy stałe doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania narzędzi marketingowych.


KOMUNIKACJA ATL, BTL I WSPARCIE SPRZEDAŻY

Poza klasyczną reklamą i komunikacją (zarówno mediową, jak i w punkcie sprzedaży) posiadamy doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu programami i systemami lojalnościowymi, skierowanymi zarówno do konsumentów ostatecznych, jak i sprzedawców w pośredniczących ogniwach dystrybucji.


IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Reklama to dynamicznie zmieniająca się przestrzeń. Znajomość rządzących tu praw sprawia, że twórcze zdolności harmonijnie łączymy z doświadczeniem i wiedzą. Tworzymy spójną identyfikację wizualną oraz projekty i materiały firmowe (katalogów, folderów, wizytówek).


INTERNET

Tworzymy niebanalne projekty z niepowtarzalnymi kreacjami. W wirtualnym świecie nie ma dla nas tajemnic, dzięki czemu nasi Klienci zyskują świeży wizerunek. Doświadczenie naszego zespołu pozwala nam tworzyć koncepcje zgodne z najnowszymi trendami i technologiami. Dbamy także o właściwe pozycjonowanie stron internetowych oraz ich odwiedzalność (dzięki efektowi synergii z działem Social Media).


SESJE FOTOGRAFICZNE

Osoba, której często potrzebujesz do tworzenia wizerunku to dobry fotograf. Dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne sesje zdjęciowe - w plenerze lub w atelier. Proponujemy: portrety, zdjęcia żywności, galerie produktów, sesje z udziałem modelek i modeli oraz postprodukcję wybranych zdjęć. Stworzony przez fotografa materiał dostosowujemy do kompozycji całej strony i zapewniamy odpowiednią jego prezentację. Posiadamy również doświadczenie w sesjach 360°, a także „fly-over” (sesje zdjęciowe z powietrza).