Kompetencje

SOCIAL MEDIA

Zajmujemy się marketingiem oraz reklamą w mediach społecznościowych. Wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia oraz odpowiednio selekcjonujemy kanały promocji dla naszych Klientów.

Wszystkie etapy obecności marki w kanałach Social Media są dla nas równie ważne. Kompleksowo przygotowujemy strategię budowania bazy fanów oraz tworzenia silnej więzi pomiędzy użytkownikami a marką. Planujemy oraz prowadzimy dokładną ewaluację wszystkich proponowanych działań i obecności naszego klienta w mediach społecznościowych.

Do tej pory udało nam się przeprowadzić ponad 100 kampanii reklamowych oraz wdrożyć kilkanaście aplikacji dla naszych klientów. W naszym portfolio znajdują się klienci z różnych sektorów - od FMCG po usługi i lifestyle. Aktywnie prowadzimy działania nie tylko na Facebooku, ale również na portalach społecznościowych: Google+, Pinterest, Youtube, Instagram oraz Twitter. Współpracujemy również z blogerami.

Zespół Media Forum to doświadczeni specjaliści w branży mediów społecznościowych, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta i wspólnie tworzą kreatywne, a przede wszystkim skuteczne strategie komunikacji.

Zapraszamy do współpracy!