Kompetencje

PR KORPORACYJNY

Nasza wiedza i doświadczenie pomaga nam w dbaniu o reputację polskich oraz międzynarodowych firm i marek, które są naszymi Klientami. Oferujemy usługi uwzględniające indywidualne podejście do każdego Klienta, jego potrzeb, celów i możliwości. Tylko tak przygotowane i poprowadzone działania przynoszą efekt w postaci umacniania się pozycji rynkowej naszych Klientów.


PR WEWNĘTRZNY

Dopasowane do potrzeb danej firmy efektywne działania z zakresu komunikacji wewnętrznej, to ważny element pracy dla naszych Klientów. Realizujemy jednorazowe projekty oraz stałe, wieloletnie działania na płaszczyźnie komunikacji wewnętrznej dla instytucji, firm i zakładów produkcyjnych. Strategia oraz przemyślny i konsekwentnie realizowany plan działań pozwalają nam na skuteczne prowadzenie projektów z zakresu PR-u wewnętrznego w firmach.


ZARZĄDZANIE SYTUACJAMI KRYZYSOWYMI

Realizujemy kompleksowe działania i strategie zapobiegające sytuacjom trudnym w komunikacji z mediami i otoczeniem biznesowym. Przygotowujemy firmy i instytucje na scenariusze wymagające wprowadzenia szybkich i skutecznych działań. Jesteśmy do dyspozycji Klientów, którzy wspólnie z nami chcą znaleźć najlepsze rozwiązanie dla sytuacji kryzysowych.


PR PRODUKTOWY

Prowadzimy skuteczne działania produktowe, których efektem jest stała obecność produktów naszych Klientów we wszystkich rodzajach mediów. Znamy trendy i potrzeby komunikacyjne marek, dla których pracujemy. Precyzyjnie docieramy do grup docelowych, wykorzystując narzędzia PR.